Ambiente – hotový závěs se zatemněním pro okna o velikosti 135/245 cm

Ambiente je jednou z nejvýznamnějších značek, která se specializuje na výrobu kvalitních a moderních závěsů pro domácnosti.

HOTOVÝ ZÁVĚS

Jedním z produktů, které značka Ambiente nabízí, je hotový závěs se zatemněním o velikosti 135/245 cm. Tento závěs je vhodný pro okna větších rozměrů, která si vyžadují stínicí prvek, který dokáže okno zcela zatemnit. Závěsy jsou různých barev, ale v tomto případě se jedná o černou barvu.

Ještě nedávno jsem si přemýšlel, jaký nákup by mi mohl pomoci zlepšit kvalitu mého spánku, a narazil jsem na závěs Ambiente.

ZATEMNĚNÍ

Tento hotový závěs od značky Ambiente dokáže okno zcela zatemnit. Je ideální volbou pro ty, kteří potřebují spát během dne, nebo pro osoby, které mají problémy s přetížením očí způsobených ostrým světlem. Materiál závěsu zamezuje přístupu světla, takže v místnosti bude téměř naprostá tma.

Už mě přestávalo bavit, že musím běžně pracovat až do pozdních hodin večer. Pořizuju si tenhle hotový závěs a už si konečně budu moct užít i nějaký ten spánek během dne.

135/245 CM – ČERNÁ – 135X245 CM – 100% PES

Tento hotový závěs od Ambiente je rozměrově velký, jeho šířka činí 135 cm a výška 245 cm. Pokud hledáte závěs pro větší okno, nebo okno s atypickými rozměry, je toto řešení pro vás. Závěs je vyroben z kvalitního materiálu – 100% syntetického vlákna PES, což zaručuje jeho pevnost a odolnost proti vysokým teplotám a slunečnímu záření.

Protože si chci užít poměrně velké sklo mých oken, trávím v místnosti více času a tak mě těší, že závěs disponuje tímto záměrem a já své prostory mohu snadno stočit do tmy, jakmile bude snadné si z té tmy odpočinout.

Pro více detailů o tomto produku se podívejte na stránku produktu https://www.isolund.cz/produkt/ambiente-hotovy-zaves-zatemneni-135-245-cm-2.

Závěs Ambiente

Musím říct, že jsem se s tímto závěsem od Ambiente velmi spokojen. Vypadá skvěle, dokáže být oknem zcela nepropustným a navíc má své rozměry. Pokud hledáte kvalitní a moderní závěs pro vaši domácnost, určitě byste měli uvažovat o koupi této varianty od Ambiente.