Chytrá komoda pro moderní bydlení – MEBLINE RUMBA/RODOS s elegantním designem v kombinaci světlého betonu a bílé barvy.


Chytrá komoda pro moderní bydlení – MEBLINE RUMBA/RODOS

Meblíne Rumba/Rodos je moderní komoda s eleganckým designem v kombinaci světlého betonu a bílé barvy. Její rozměry jsou 80 cm x 90 cm x 40 cm (výška x šířka x hloubka). Když jde o vzhled a kvalitu, pak Rumba/Rodos není s kým konkurovat. S jejím minimalistickým designem a jednoduchými liniemi se hodí téměř do jakéhokoli interiéru.

Barvy

Komoda Meblíne Rumba/Rodos je dostupná v několika barevných provedeních. Tyto barvy jsou:

  • Čelo: Bílý / Korpus: Bílý
  • Čelo: Sonoma / Korpus: Sonoma
  • Čelo: Dub Lefkas / Korpus: Dub Lefkas
  • Čelo: Světlý beton / Korpus: Bílý – hlavní fotografie
  • Čelo: Grafit / Korpus: Dub Lefkas
  • Čelo: Old style / Korpus: Matera

Pokud hledáte moderní nábytek do interiéru, Meblíne Rumba/Rodos bude mít správnou barvu pro vás. Barva „čelo“ označuje barvu dveří komody a barva „korpus“ označuje barvu zbytku komody. Kombinací různých barev umístěných vedle sebe můžete vytvořit zajímavý vizuální efekt.

Vyrobeno z kvalitního materiálu

Komoda Meblíne Rumba/Rodos je vyrobena z laminované dřevotřísky o tloušťce 15mm, což zaručuje pevnost a odolnost. Zadní stěna je vyrobena z HDF desky, což poskytuje dokonalou podporu pro celou konstrukci komody. Materiál byl pečlivě vybrán tak, aby poskytoval dlouhotrvající kvalitu a odolnost.

Možnost zakoupení obývací stěny

Pokud se rozhodnete zakoupit komodu Meblíne Rumba/Rodos, pak byste také mohli uvažovat o zakoupení celé obývací stěny. V obývací stěně najdete to samé elegantní provedení a moderní design, který jste si zamilovali na komodě. Toto řešení zajistí, že váš interiér bude sladěn a bude vypadat harmonicky.

Pokud hledáte skvělé řešení pro váš moderní domov nebo kancelář, nenechte si ujít komodu Meblíne Rumba/Rodos. Nábytek vyrobený z kvalitního materiálu a s elegantním designem vždy zůstane v trendu. Navštivte stránky prodávajícího na odkazu.

Komoda Meblíne Rumba/Rodos v útulném interiéru

Meblíne Rumba/Rodos v útulném bytě

Komoda Meblíne Rumba/Rodos
Komoda Meblíne Rumba/Rodos
Komoda Meblíne Rumba/Rodos