Cm


Tento koupelnový organizér Shire ve světle modré barvě bude perfektním úložným prostorem pro vaši večerní rutinu. Bude skvělým pomocníkem i pro skrytí vatových tamponků nebo makeup štětců.

Specifikace produktu:

  • Značka: Amelia Home
  • Barva: světle modrá
  • Materiál: keramika
  • Průměr otvoru: 10 cm

Rozměry:

  • Délka: 10 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Výška: 9,5 cm

Tento koupelnový organizér Shire ve světle modré barvě je skvělým doplňkem do každé koupelny. Jeho unikátní design a keramický materiál vytváří dokonalé spojení estetiky a praktičnosti. Bude perfektním prostorem pro uchovávání všech vašich kosmetických produktů a příslušenství.

Koupelnový organizér Shire ve světle modré barvě

Průměr otvoru 10 cm je dostatečně prostorný pro uchování největších kosmetických lahviček. Jeho kompaktní rozměry 10 x 10 x 9,5 cm zajišťují snadné umístění na každé koupelnové poličce nebo stojanu.

Uvnitř koupelnového organizéru se skvěle uskladní jakékoliv produkty, od vatových tamponů až po makeup štětce. Díky jeho všestrannosti můžete tento organizační prostor použít k ukládání jakýchkoliv drobných věcí, které by jinak zanikly v běžném koupelnovém nepořádku.

Organizér pro kosmetické produkty

Amelia Home je značkou, která se specializuje na vysoce kvalitní a esteticky nadčasové výrobky našeho domova. Jejich koupelnový organizační prostor Shire ve světle modré barvě není výjimkou. Jeho vysoká kvalita a jednoduchost ho řadí mezi nejlepší produkty v této kategorii.

Jeho skvělý vzhled se hodí do každé moderní, ale i tradiční koupelny. Jeho keramická konstrukce zajišťuje snadnou údržbu a čistotu, takže se nemusíte bát o jeho dlouhou životnost.

Nakonec, pokud hledáte perfektní úložný prostor pro vaši koupelnu, pak je koupelnový organizér Shire ve světle modré barvě od Amelia Home ten pravý. Kupte si ho dnes a užijte si dokonalost, kdykoliv si budete připravovat svou večerní rutinu.