Dětská postel Kocot kids Classic 1 v růžové variantě s rozměry 80×140 cm bez šuplíků a matrace


Dětská postel Kocot kids Classic 1 v růžové variantě

Dětská postel je nedílnou součástí každého dětského pokoje. Musí být pohodlná, bezpečná a zároveň krásná. Postel Classic uspokojí nejen potřebu pohodlí, ale také estetiky, díky které lze vytvořit pokoj ideálně přizpůsobený tempu a životnímu stylu dítěte.

Vlastnosti dětské postele

Jednolůžko s rozměry 80×140 cm je vyrobeno z kvalitní nábytkové desky tloušťky 18 mm. Má čela z MDF desky, která jsou lakovaná třikrát ekologickými a certifikovanými barvami. Postel má zaoblené hrany s ohledem na bezpečnost nejmenších uživatelů. Díky použití stahovacích šroubů je maximální nosnost postele 100 kg.

Postel je oboustranná, díky možnosti instalace šuplíku a zábradlí na libovolnou stranu. Má pohyblivou zábranu, kterou lze nasadit při spánku a sundat při zábavě. Sada obsahuje pružný flex rám vyrobený z březových lamel. Součástí postele je volitelně dvoukomorová zásuvka vybavená kolečky, která usnadňují její vyjmutí.

S ohledem na pohodlí při montáži postel obsahuje intuitivní obrázkový návod. Rošt je součástí postele.

Barevné varianty a rozměry

Dětská postel Classic 1 je k dispozici v několika velikostech a barevných variantách. Varianta o rozměrech 80×140 cm je ideální pro menší dětské pokoje.

Výška matrace postele je 8 cm.

Vyberte si kvalitní dětskou postel Kocot kids Classic 1

Pořízení kvalitní postele pro dítě je důležité pro jeho zdravý spánek a celkovou pohodu. je ideální volbou pro moderní i tradiční dětský pokoj.

Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tu nejlepší postel pro Vaše dítě na nabyteklevneji.cz.

Dětská postel Kocot kids Classic 1 růžová

Neváhejte a zařiďte pohodlný a bezpečný spánek pro Vaše dítě s kvalitní dětskou postelí Kocot kids Classic 1.