Elegantní a moderní manšestrová jídelní židle Kave Home Konna v světle šedé barvě


Elegantní a moderní manšestrová jídelní židle Kave Home Konna

Již dlouhou dobu hledáte dokonalé jídelní židle pro svůj domov, které by byly nejen krásné, ale i pohodlné? Manšestrová jídelní židle Kave Home Konna vás zaujme nadčasovým stylem i komfortem.

Styl a design

Manšestrová jídelní židle Kave Home Konna vás zaujme svým nadčasovým stylem, který se perfektně hodí do moderních i klasických jídelen s prvky 70. let. Pečlivě propracovaný design vás okouzlí a stane se tak krásným doplňkem vašeho interiéru.

Světle šedá barva dodává židli jemnost a eleganci. Pevná podnož z černě lakované oceli působí zajímavým dojmem a spolu se sedákem a opěrkou s područkami z příjemného manšestru má židle nádech retro stylu.

Komfort

Kave Home Konna není jenom o kráse, ale také o pohodlí. Manšestrovaný materiál v kombinaci s doširoka se rozkládajícími područkami zajistí příjemné pohodlí, na kterém si můžete užívat každodenní stravování s vaší rodinou.

Údržba

Bytový textil vyžaduje pečlivý přístup při údržbě, a proto doporučujeme mít na druhé straně zásuvky vždy bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. K odstranění nečistot vám poslouží i vysavač s vhodným nástavcem.

Variantu světle šedé barvy jídelní židle Kave Home Konna naleznete na kupsinabytek.cz, kde si můžete prohlédnout její detailnější popis a vlastnosti.

Kave Home Konna světle šedá jídelní židle

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, a pořiďte si již dnes manšestrovou jídelní židli Kave Home Konna, která vám zaručí nejen pohodlí, ale také krásu a eleganci v každém detailu.