Dárková sada kosmetiky Golden Edition Zobrazit větší

Dárková sada kosmetiky Golden Edition

99.116

Nové

Výhodná praktická dárková sada auto kosmetiky Carlson v boxu Gold edition. Čtyři kusy výrobků jako jsou Čistič palubní desky Carlson 400ml, Oživovač plastů Carlson 400ml, Čistič potahů Carlson a Multifunkční Olej Carlson RX-70 400ml podobný např. WD-40, který se hodí pro různé příležitosti např. mazání pantů u dveří vozidla atd.

Více informací

Omezená nabídka

499 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Máte ve svém okolí někoho kdo má rád čisté a voňavé auto vyčištěné přípravky, které vám právě toto umožní? Někoho koho chcete potěšit praktickým a výhodným dárkem, kterým mu zaručeně uděláte radost? Slyšeli jste o úžasných produktech Carlson, ale ještě jste neměli tu čest je vyzkoušet na vlastním autě? Nebo si chcete nakoupit základní produkty autokosmetiky Carlson a přitom ušetřit peníze? Ať už je Váš záměr jakýkoli, pak právě pro Vás nabízíme výhodné sady autokosmetiky Carlson, které jsou vhodné pro začínající i zkušené uživatele.

Obsah dárkové sady:

Čistič palubní desky Carlson 400ml, Oživovač plastů Carlson 400ml, Čistič potahů Carlson a Multifunkční Olej Carlson RX-70 400ml podobný např. WD-40, který se hodí pro různé příležitosti např. mazání pantů u dveří vozidla atd.

Touto dárkovou Carlson sadou potěšíte všechny věkové kategorie, muže i ženy. Jde o univerzální sadu kosmetiky, kterou používá téměř každý kdo se stará o čistotu vozidla. Čističem palubní desky pravidelně čistíme veškeré nežádoucí usazeniny a prach na povrchu plochy nejen palubní desky, ale i ostatních plastových části uvnitř vašeho vozidla. Každý ví, že pokud vezete děti a něco vám rozlijí na sedadlo, nebo se vám omylem vyleje pití na sedadlo, nebo vám upadne jídlo na sedadla, pak je zda čistič potahů Carlson, kterým snadno tuto nežádoucí nehodu odstraníte a navíc vám provoní sedadlo. Máte již starší nebo více opotřebované plastv interiéru, nebo exteriéru vašeho vozidla? Pak je zde vynikající Oživovač Plastů Carlson 400ml, snadno aplikujete a oživíte veškeré plastové díly. V zimě dochází k vyschnutí maziv u dveří vašeho vozidla, aplikujme tedy extra výkonný multifunkční olej RX-70, který vynikajícím pomocníkem pro každý pant, nebo jakýkoliv problém, kde je třeba maziva obdobného např. jako je známý olej WD-40. Tento olej je ve 400ml výhodném balení.

Další produkty ve stejné kategorii (4)