Komoda Tenzo Scoop v zelené matné barvě – krása pro váš interiér


Komoda Tenzo Scoop v zelené matné barvě - krása pro váš interiér

Komoda Tenzo Scoop představuje nadčasový kus nábytku, který oceníte pro jeho praktické vlastnosti a design, který neomrzí. Matně zeleně lakovaný korpus komody z MDF příjemně kontrastuje s dubovou podnoží a úchytkami, které navíc vytváří zajímavý designový prvek.

Komoda vám nabídne úložný prostor ve formě 4 uzavřených a jedné široké venkovní police a 3 zásuvek. Příjemnou výhodou dvířek je jejich funkce „Soft-close„, díky čemuž se budou sami pomalu a potichu zavírat.

Komoda stylově doplní moderní a minimalisticky zařízené interiéry, zejména v kombinaci s dalším nábytkem z řady Scoop.

Specifikace

  • Barva: Zelená matná
  • Materiál: MDF, dřevěný ráfek
  • Rozměry: 176 x 43 x 86 cm
  • Provedení: 4 uzavřené dveře, 3 zásuvky, 1 široká venkovní police
  • Soft-close: Ano

Nákup komody Tenzo Scoop

Přemýšlíte o zakoupení krásné zelené matné komody od Tenza Scoop? Můžete ji objednat na www.vybirejnabytek.cz a to za skvělou cenu.

Komoda Tenzo Scoop v praxi

Komoda Tenzo Scoop je univerzálním kusem nábytku, který najde své místo v různých místnostech. V obývacím pokoji vám nabídne úložný prostor na knihy, dokumenty a další drobnosti. V ložnici může sloužit jako úložný prostor na oblečení nebo spodní prádlo. A v jídelně jako úložná skříň na talíře, sklenice a další potřeby.

Komoda Tenzo Scoop v zelené matné barvě - krása pro váš interiér

Jak začlenit komodu Tenzo Scoop do interiéru?

Komoda Tenzo Scoop se dokáže velmi stylově zapojit do moderního minimalistického zařízení. Pokud ji chcete sladit s dalším nábytkem ve stejném designu, doporučujeme zvolit například knihovny nebo nábytek z řady Scoop v rovněž zelené matné barvě. Pokud máte raději kontrast, může být pěkné zkombinovat s béžovými nebo šedými doplňky.

Komoda Tenzo Scoop v zelené matné barvě - krása pro váš interiér