KONSIMO Komoda RUGO – Stylový nábytek s čtyřmi zásuvkami v moderním designu dub černá

Produkty RUGO – to je spojení dekoru přírodních materiálů a funkčnosti. Jedinečný vzhled, který si zapamatujete. Určeno pro milovníky vytříbeného vkusu.

Barva: tmavý dub / dekor černého kamene

Rozměry ŠxVxH: 153x89x39 cm

Materiál korpusu: 16 mm laminovaná deska

Materiál dvířek a police: 16 mm laminovaná deska

Šuplíky disponují kuličkovými pojezdy s plným výsuvem

Kovové panty s regulací ve třech rovinách

Kožené úchyty

4x šuplík; 1x police a 2x dvířka

Kovové černé nožičky

Dodáváno v demontu

Praktičnost a působivý vzhled

Nábytek RUGO splní očekávání každého, kdo oceňuje spojení praktičnosti a působivého vzhledu. Komoda disponuje čtyřmi zásuvkami, které jsou ideální pro uložení drobných předmětů. Pro uschování větších předmětů slouží větší skříňka s dvířky na nastavitelných pantech.

Elegance a kvalita

Kožené rukojeti dodávají elegantnímu nábytku RUGO tou správnou dávku elegance – jsou velmi pohodlné při používání a příjemné na dotek. Konstrukce je založena na kovových nohách, které jsou zárukou stability a odolnosti.

KONSIMO Komoda RUGO – je vyrobena z kvalitních laminovaných desek a disponuje čtyřmi zásuvkami pro uložení drobných předmětů a větší skřínkou s dvířky na nastavitelných pantech pro větší předměty. Kožené rukojeti dodávají nábytku elegantní vzhled. Konstrukce založená na kovových nohách je zárukou stability a odolnosti.

KONSIMO Komoda RUGO

KONSIMO Komoda RUGO je ideálním nábytkem pro ty, kdo oceňují moderní design a kvalitu. Její unikátní vzhled se skvěle hodí do prostornějších interiérů. Pokud hledáte spolehlivý a praktický nábytek, který bude mít dlouhou životnost, jistě neuděláte chybu s komodou RUGO.

KONSIMO Komoda RUGO

Objednejte si nyní KONSIMO Komodu RUGO zde a zařiďte si váš domov moderním a praktickým nábytkem v jedinečném designu.