Kvalitní PC stůl Loreto L11 s elegantním designem jasan/fialová


Moderní řešení pro váš počítačový koutek doma i v kanceláři

Pokud hledáte kvalitní a zároveň stylový PC stůl, může být model Loreto L11 právě tou správnou volbou. Tento rohový stůl je navržen s cílem poskytnout dostatek prostoru pro vaši počítačovou techniku a současně vypadat skvěle.

Vysoce kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Kvalitní zpracování stolu je základem dlouhé životnosti. Stůl Loreto L11 je vyroben z kvalitních materiálů, což mu zajišťuje vysokou pevnost a odolnost. Dekor jasan coimbra s dodatky fialová dodávají stolu jedinečný vzhled, který se bude hodit do každého interiéru.

Dostatek prostoru pro vaši techniku

Stůl Loreto L11 nabízí dostatek prostoru pro váš počítač, monitor, klávesnici i myš. Rozměry stolu jsou 96,5x78x96,5cm, takže se na něj bez problému vejde vše, co potřebujete pro práci i zábavu u počítače.

Jednoduchá montáž

Stůl Loreto L11 je dodáván v demontu, což vám umožní snadnou dopravu i instalaci. Navíc je k dispozici podrobný návod, který vás provede celým procesem montáže.

Zakoupit si ho můžete online na www.srovnavacnabytku.cz

Pokud vás zaujal stůl Loreto L11, můžete si ho zakoupit přímo na našem webu. Klikněte na odkaz zde a přímo si ho objednejte. Srovnavacnabytku.cz nabízí širokou škálu nábytku za skvělé ceny, tak neváhejte a nakupujte u nás!

Loreto L11

Loreto L11