Moderní dekorace domu s House Doctor – dřevěné závěsné zrcadlo Annie v délce 210 cm


Moderní dekorace domu s House Doctor

Dřevěné závěsné zrcadlo Annie v délce 210 cm

Osobité zrcadlo Annie zaujme na první pohled svým masivním rustikálním rámem. Ten je vyroben z recyklovaného dřeva a rozzáří váš domov teplem a elegancí. Zavěste zrcadlo do ložnice či na chodbu a dopřejte tak svému interiéru efektivní a zároveň praktickou dekoraci. Annie se hodí do moderních, skandinávských i rustikálních interiérů.

Dřevěné závěsné zrcadlo Annie

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumísťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zrcadlo Annie dokonale doplní moderní interiéry, jako jsou minimalistické apartmány s industriálními prvky. Můžete ho zavěsit na zeď za válendou na celou délku stěny, nebo vytvořit skládací panel, který bude i poskytovat úložný prostor.

Dřevěné závěsné zrcadlo Annie v délce 210 cm

Kromě designové funkčnosti má závěsné zrcadlo Annie i estetickou hodnotu. Dřevěný rám s přirozenými prasklinami a nerovnostmi přidává interiéru na šarmu. Navíc se vám v něm bude laskat pohled, protože jeho zrcadlová plocha vám dokonale zprostředkuje obraz.

Zrcadlo Annie je kousek, který dokáže pozvednout nejen náladu, ale i samotný interiér. Může být základním kamenem vašeho nového domova, na který budete pyšní. Tím se odlišíte od ostatních a navíc si užijete z něj praktického užitku. Zrcadlo Annie v délce 210 cm je na trhu unikátní kus.

Dřevěné závěsné zrcadlo Annie v rustikálním interiéru

Nebuďte jako všichni ostatní a vsaďte na originalitu. Koupí zrcadla Annie vám vznikne spousta možností, co s ním můžete udělat. Jednou z možností je, že ho vyvěsíte na stěnu způsobem, který bude ladit s vaším nábytkem. V nabídce máme také další produkty House Doctor, které se budou k Annie dokonale hodit.

Zrcadlo Annie si můžete objednat zde.