Moderní předsíň s ASIR Předsíňovou stěnou DD7 v krásné borovici a antracitové barvě

Při zařizování interiéru je jedním z nejdůležitějších prostorů předsíň. Tato část bytu či domu je jakýmsi prvním dojmem, který na návštěvníky působí a může jim napovědět, co vlastně mají od interiéru očekávat. Jedním ze způsobů, jak své předsíni dodat na praktičnosti a modernosti, je použití ASIR Předsíňové stěny DD7. Tato moderní stěna je k dostání v krásné borovici a antracitové barvě, která vynikne v každém interiéru.

Praktické řešení pro každý interiér

Předsíňová stěna DD7 má tělo skýtající několik regálů vyrobené v dekoru borovice, jenž je doplněno o prvky v dekoru antracit. Tento designový kousek skýtá řešení pro uložení věcí, které by se v předsíni mohly hromadit. DD7 Vám nabídne regálovou skříň na boty, dva otevřené regály, dvě uzavřené skříňky a prostor s věšáky a prostorné velké zrcadlo. S touto výbavou je předsíňová stěna DD7 prostorným a praktickým pomocníkem do domu i bytu.

Kvalitní a pevný materiál

Je vyrobená z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v dekoru ořech a v bílé barvě. Tento materiál je zajímavý svou odolností proti poškození a vlhkosti, tudíž se nemusíte bát prasklin v dřevě či znehodnocení vaší stěny způsobené vlhkostí. Celkově to znamená, že stěna DD7 vám bude sloužit po mnoho let.

Dokonalé rozměry pro každou předsíň

Rozměry: Šířka: 113,6 cm Hloubka: 37,5 cm Výška: 179,7 cm. Díky přiměřeným rozměrům se stěna DD7 vejde prakticky do každé předsíně a vy pro ni nebudete muset hledat velký prostor.

Nejlepší na tom je, že si můžete objednat tuto stěnu z pohodlí domova. Klikněte na tento odkaz a objednejte si tento designový kousek ještě dnes!

Moderní předsíň s ASIR Předsíňovou stěnou DD7 v krásné borovici a antracitové barvě

Regály skrývají veškerou neuspořádanost a zlepšují vzhled předsíně