Nabízíme exkluzivní bavlněné povlečení Kali od B.E.S. Petrovice v rozměrech 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Nabízíme exkluzivní bavlněné povlečení Kali od B.E.S. Petrovice

Kvalita a praktičnost českého povlečení

České povlečení vás nadchne svou praktičností a kvalitou. Toto povlečení je v prvotřídní kvalitě a bude se vám s ním klidně a pohodlně spát. Látka byla vybrána na základě velice pozitivních zkušeností náročných zákazníků z celé Evropy.

Vyrobeno v Česku z kvalitní 100% bavlny Renforcé. Bavlna Renforcé se vyznačuje jemností a lehkostí, zároveň je velice pevným a odolným materiálem, který můžete využívat celoročně. Povlečení se vyrábí v nesrážlivé úpravě, což určitě v praxi oceníte. Povlečení má stejný desén z obou stran.

Benefity českého bavlněného povlečení

Dlouhá životnost a stálobarevnost – barvy nevyblednou ani po častějším praní. Zapínání na zip ušetří práci při převlékání. Kvalitní látka ze 100% bavlny Renforcé.

Praktické rady pro snadnou údržbu a dlouhou životnost povlečení

Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte na 60 °C. Ložní povlečení perte odděleně, vždy naruby se zavřeným zipem. Použijte prací prášek na barevné prádlo. Po vyprání povlečení zvolte šetrné odstředění. Povlečení můžete sušit na intenzitu „vlhké k žehlení“.

Sada obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm. 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm.

Povlečení Kali od B.E.S. Petrovice je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní a praktické ložní povlečení. Navíc, sada obsahuje povlak na polštář i na přikrývku, což usnadní výběr doplňků do vašeho interiéru. Pokud hledáte povlečení, které vám nabídne nejen kvalitu a praktičnost, ale také českou výrobu, je pro vás exkluzivní bavlněné povlečení Kali tou správnou volbou.

Pokud se rozhodnete pro nákup bavlněného povlečení Kali od B.E.S. Petrovice, můžete si ho objednat na www.brega.cz. Určitě vám vydrží dlouho a prospíte si s ním v pohodlí.

Bavlněné povlečení Kali na polštář

Pozn.: Tento článek není sponzorován a neobsahuje doporučení od překladače.