Neobyčejná černá osuška z mikrovlákna s motivy vesmíru od Rex London v rozměru 70 x 150 cm

Když si představíte koupelnu, tak na co si vzpomenete jako první? Na obyčejné bílé osušky, které tam visí, nebo na něco, co do této místnosti přinese více života a energie? Pokud patříte do druhé skupiny, pak vám rozhodně doporučujeme zkusit osušky od značky Rex London. Tyto osušky totiž nejsou jen obyčejným kusem látky, ale jsou skutečným uměleckým dílem s vesmírnými motivy.

Pozitivní atmosféra do koupelny

Tato bohatě zdobená osuška značky Rex London vnese do vaší koupelny příjemně pozitivní atmosféru. Jsou na ní vyobrazeny barevné planetky, hvězdy a další vesmírné motivy, které dodají vašemu koupelnovému interiéru nádech tajemna a magie. Podobně jako při pohledu na noční oblohu, se budete cítit malinkými v porovnání s nedozírným vesmírem.

Díky výběru mikrovlákna je osuška příjemná na dotek a rychle schnoucí

Přestože jde o skvělý kus dekorace, Rex London nezapomíná ani na praktičnost. Osuška je vyrobena ze syntetického mikrovlákna, které je příjemné na dotek, má vysoké absorpční vlastnosti a navíc rychle schne. Díky tomuto materiálu se osuška snadno udržuje v čistotě, což ocení každý majitel, který si chce vychutnat krásu této osušky na co nejdéle.

Zdroj obrázku: Velkynabytek.cz

Osuška s motivem vesmíru od Rex London

Vyberte si svou oblíbenou velikost

Osuška je dostupná v několika velikostech, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Tou největší variantou je rozměr 70 x 150 cm, který pokryje tělo dospělého člověka. Pokud hledáte menší rozměr, pak se můžete rozhodnout pro variantu 50 x 100 cm. A pro ty, kteří dokonce při sprchování potřebují mít osušku s sebou, je k dispozici i velikost 30 x 30 cm.

Závěr

Pokud hledáte něco, co do vaší koupelny vnese pozitivní náladu a zároveň vám usnadní pobyt v koupelně, pak je osuška od Rex London tou nejlepší volbou. Díky svému originálnímu designu se stane skvělým doplňkem vašeho koupelnového interiéru, zároveň vás ale nezklame ani svým praktickým využitím. Proto neváhejte a zkuste si ji pořídit i vy!