Novinka pro váš interiér: Carryhome BOTNÍK v barvě dubu a bílé barvě s rozměry 58/95/40 cm


Kompaktní, přehledný, moderní

Takto by se dal krátce popsat botník od značky Carryhome, kterou si oblíbily tisíce zákazníků po celé Evropě. Ovšem krátký popis rozhodně nevystihuje všechny jeho přednosti. Jde o nábytek, který se hodí nejenom do předsíně, ale i třeba do ložnice, kde se hodí skvěle pro uložení oblečení.

Vyrobena je z kvalitních materiálů, které dodají vášmu interiéru příjemné prostředí. Kombinace bílé a dekoru dubu vyrobeného z prémiového dubového dřeva Wotan opravdu nedává na kráse, a proto botník nebude pouze praktický, ale bude i poskytovat estetickou hodnotu a budete se na něj rádi dívat.

Největší výhodou je velikost: 58 x 95 x 40 cm, vysoký cca 95 cm. Na jeho 3 nastavitelné police se vejde boty pro celou rodinu a na praktickou zásuvku si můžete dát klíče, obouvací lžíci nebo dokonce krémy na boty. Zásuvka je opatřena systémem jemného zavírání soft-close, takže se nemusíte bát o to, že vám ráno zas kdejaký botník lakomě vysává veškeré trpělivost.

Carryhome BOTNÍK v barvě dubu a bílé barvě

Vysoký výkon za výhodnou cenu

Botník Carryhome překvapí svou kvalitou vyrobenou pro každodenní používání. Dokonalý tvar a praktické řešení umožní nejen rychlé a snadné ukládání bot, ale také jejich pohodlné obouvání. Velkou výhodou je také nenápadná montáž, která nevyžaduje žádné speciální nářadí a díky jednoduchému návodu se dokáže sestavit velmi snadno a rychle.

Charakteristika:

  • Typ: 99T85
  • Barva: bílá – IM. BÍLÁ, dekor dubu Wotan – IM. DUB WOTAN
  • Rozměry: 58/95/40 cm
  • Montáž: VPR. + VL., 1 zás., 1 dv.

Nyní jste se dozvěděli vše o našem novém produktu. Ujišťujeme vás, že botník Carryhome nebude jen pouhým kusem nábytku, ale bude praktickým pomocníkem pro každodenní život. Pokud byste si ho chtěli pořídit, můžete na stránkách BREGA, největšího on-line nábytkového obchodu, vyčkat akční ceny a zakoupit tak botník Carryhome za výhodnou cenu.

Tak neváhejte a navštivte stránky BREGA, abyste si pořídili tento praktický a moderní botník, který rozzáří váš interiér!