Sada 4 povlaků na polštáře Minimalist Cushion Covers Magical Night, 55 x 55 cm – magická noc na vašem gauči


Sada 4 povlaků na polštáře Minimalist Cushion Covers Magical Night, 55 x 55 cm

Toužíte po nenáročném a rychlém ozvláštění vašeho interiéru? Řešením může být třeba nový povlak na polštář. Značka Minimalist Cushion Covers přichází se sadou rovnou 4 povlaků, které dodají vaší pohovce nový ráz.

Magická noc na vašem gauči

Tyto povlaky mají velikost 55 x 55 cm a jsou zcela v souladu s aktuálními módními trendy. Jejich hlavní motiv tvoří nádherná noční obloha s pohádkovými hvězdami. To zaručí, že vaše pohovka bude působit velmi elegantně a současně dodá vašemu domovu malou dávku tajemnosti.

Vyrobené z žinylkové tkaniny

Povlaky jsou vyrobeny z tzv. žinylkové tkaniny, což jistě oceníte nejen díky jejich estetickému vzhledu, ale také díky vysoké pevnosti. Žinylková tkanina je také velmi jemná na omak, takže vaše pohovka bude navíc příjemně měkká.

Povlaky trošku svítí, takže pokud se Vám jeví na obrázku prostupnost světla, tak to není chyba, ale vlastnost materiálu.

Rychlá změna interiéru

Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají rychlou a jednoduchou cestu, jak oživit svůj interiér. Stačí vzít existující polštáře, dát do nich nové šikovné a trendy povlaky a užít si výsledek, který dokáže dodat vašemu domovu nový look.

Zajímavým prvkem na nákupu na Maliboo.cz je, že v případě, že doporučíte e-shop svým přátelům, získáte speciální slevu na další nákup.

Sada 4 povlaků na polštáře Minimalist Cushion Covers Magical Night

Vyberte si několik modelů podle toho, co se vám líbí, a užijte si nový vzhled vašeho obývacího pokoje, bez velkých výdajů. Sada 4 povlaků na polštáře Minimalist Cushion Covers Magical Night je v prodeji na Maliboo.cz, tak neváhejte a vyberte si svůj oblíbený model.