Spokojte svůj spánek – Pěnová matrace BISHOP 15 ve velikosti 140x190cm


Spokojte svůj spánek s pěnovou matrací BISHOP 15 ve velikosti 140x190cm

Kvalitní spánek je klíčem k efektivnímu fungování během dne. Pokud máte problémy se spánkem, může být jedním z důvodů vaše matrace. Proto je důležité si vybrat správnou matraci, která bude podporovat vaše tělo a umožní vám hluboký a zdravý spánek.

Pěnová matrace 140×190 cm

Jednou z možností jsou pěnové matrace. Ty jsou oblíbené pro svou přizpůsobivost a podporu těla. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou pěnovou matraci, může být pěnová matrace BISHOP 15 ideální volbou. Tato matrace má rozměry 140×190 cm a je oboustranná, z jedné strany středně tvrdá, z druhé strany tvrdá.

Výplň matrace tvoří pěna T25 o výšce 13 cm a z jedné strany kokos o tloušťce 1 cm. To vše zaručuje dokonalou podporu vašeho těla během spánku. Navíc můžete matraci obracet dle potřeby a přizpůsobit si tak tu nejlepší tvrdost.

Potah matrace

Potah matrace je prošívaný a lze jej prát na 40°C, což zaručuje snadnou údržbu a hygienu. Matrace je středně tvrdá/tvrdá, což ji činí vhodnou pro různé typy spánku.

Při výběru matrace nezapomeňte na to, že její výška může mít vliv na váš pocit pohodlí. Pěnová matrace BISHOP 15 má výšku 15 cm a nosnost až 110 kg. Navíc vám poskytuje 24 měsíců záruky na jakost a trvanlivost.

Spokojte svůj spánek - Pěnová matrace BISHOP 15 ve velikosti 140x190cm

Pokud hledáte kvalitní pěnovou matraci s výborným poměrem cena-výkon, může být pěnová matrace BISHOP 15 ta pravá volba. Můžete ji zakoupit na této stránce a začít si konečně užívat kvalitní a zdravý spánek.