Menabo MANIA 460 L - černý oboustranné otevírání - doprava zdarma

M3540000

Nové

Menabo Mania 460 s oboustranným otevíráním je elegantní střešní box vyrobený v Itálii se štíhlou siluetou a velmi dobře řešeným vnitřním prostorem o objemu 460 litrů. Celková hmotnost naloženého boxu max. 90 kg, rozměry boxu 79×198×37 cm (šířka x délka x výška). Rychlé upevnění ke střešnímu nosiči pomocí rychloupínacího systému. Upevnění pouhým otočením zajišťovacího ovladače. Doprava zdarma!

Více informací

Omezená nabídka

6 599 Kč

-2 400 Kč

8 999 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Luxusní box 460L, oboustranné otevírání, černý lesklý lak - kvalita jako u Thule. Otestovali jsme nový střešní box Menabo Mania 460 černý lesklý dual side se sadou rychlého uchycení quick fixing systém, velmi jednoduché upnutí boxu, zvládne kdokoliv a prozatím pro nás nejlepší upínací systém. Střešní box jsme testovali na zbrusu novém Hyundai Tucson a na příčníkách G3 Clop. Box jsme vybalili z krabice a sundali fólii, která je potažená po celém víku boxu, aby se při transportu box nebo spíše víko neodřelo. Box Mania 460 má excelentní černý lesklý lak, ale v nabídce je i stříbrná lesklá a bílá lesklá barva. Box má oboustranné otevírání, které se bude hodit pro rychlejší uchycení k příčníkům, ale i zároveň lze otevřít z jakékoliv strany. Po otevření vidíme, že na levé i pravé straně boxu jsou kovové centrální pojezdy a kovové packy, které bez jakýchkoliv problémů zapadají do kovových zdířek, které po zavření víka box zacvaknou a box bude automaticky uzamčen. Klíček, který je speciálně vyroben proti kopírování lze pak vyjmout ze zámku. Box otevřete vložením a otočením klíče, kdy se box automaticky otevře. Po otevření víka a smontování rychloupínáků, které se montují pouze jednou při uvedení boxu do provozu, můžeme nandat na příčníky a jednoduše kolečkem upnout k příčníkům. Spodní packy rychloupínáků vždy musí směřovat od sebe tzn. přední packy budou směřovat ven k předku vozidla a zadní packy směrem k zadním dveřím. Box je ve vnitřní části profilován a veškeré použité plasty jsou tvrzené. Vzpěry jsou pružinové a plně splňují svůj úkol. Přední část boxu je ještě opatřena výztuhou, která brání nechtěnému roztažení boxu při větším nákladu. Box má celkem 460 litrů. Délka boxu je 198cm, šířka 79cm, výška 37cm což perfektně postačí pro téměř jakýkoliv běžný náklad jako jsou zavazadla, lyže, boty a jiné. Maximální počet lyží je 6 a maximální počet snowboardů 4. Hmotnost boxu je 17 kg, nosnost: 75 kg, vnitřní rozměry - délka/šířka: 190/71cm, maximální délka lyží je 180cm, maximální šířka střešního nosiče: 80 mm, maximální výška střešního nosiče: 40 mm, montáž do T drážek hliníkových tyčí: Ano s T-adaptérem Menabo, zavazadlové popruhy. Snížená příď a stupňovitá záď jsou navrženy k zajištění velmi dobrých aerodynamických vlastností při jízdě. Menabo Mania 460 l vyniká nízkou hlučností při jízdě a aerodynamický tvar přispívá rovněž k nízkému nárůstu spotřeby pohonných hmot zejména v dálničním provozu. Moderní pružinový systém vzpěr zajišťuje snadné otevírání i zavírání

Rozměry balení:

Hmotnost (kg)20.500
Výška (cm)37.00
Šířka (cm)80.00
DÉLKA (cm)200.00
EAN

8003168134619

Technické parametry:

 • Objem: 460 l
 • Uzamykatelný
 • Nosnost zavazadel: 75 kg
 • Hmotnost prázdného boxu: 17 kg
 • Celková hmotnost naloženého boxu max.: 90 kg
 • Otevírání: boční – oboustranné
 • Rozměry boxu (šxdxv): 79×198×37 cm
 • Upevnění ke střešnímu nosiči: rychloupínací systém

Všeobecné vlastnosti:

 • Snížená příď a stupňovitá záď jsou navrženy k zajištění velmi dobrých aerodynamických vlastností při jízdě.
 • Menabo Mania 460 l vyniká nízkou hlučností při jízdě a aerodynamický tvar přispívá rovněž k nízkému nárůstu spotřeby pohonných hmot zejména v dálničním provozu.
 • Moderní montážní sada Quick Fixing System zajišťuje montáž pouhým otočením ovladače ovládajícího upínací čelisti na spodní straně boxu.
 • Moderní pružinový systém vzpěr zajišťuje snadné otevírání i zavírání boxu. Otvírání a zavírání víka je nyní hračka.
 • Oboustranné otevírání.
 • Box velmi nyní lehce otevře či zavře také drobnější žena.
 • Ve střešním boxu Menabo Mania 460l snadno přepravíte mnoho objemných zavazadel stejně jako lyže nebo snowboardy všech běžných délek.
 • Bezpečnostní zámek zajišťuje snadnou manipulaci a dokonalé zabezpečení přepravovaných zavazadel.
 • Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i prestižní ohodnocení v testech CityCrash.
 • Montáž na všechny běžné typy příčných střešních nosičů (kulaté, oválné, hranaté) s šířkou průřezu tyčí max. 80 mm a výškou průřezu tyčí 18–35mm, tyče příčníků musí být od sebe ve vzdálenosti 70–80 cm.
 • 2× popruh 2,5 m s karabinou na upevnění zavazadel uvnitř boxu.
 • Box je vyroben z UV stabilního kvalitního plastu ABS se skvělou odolností vůči povětrnostním podmínkám a slunečnímu záření.

Další produkty ve stejné kategorii (30)