Thule Touring S (100) lesklý černý střešní box Zobrazit větší

Thule Touring S (100) lesklý černý střešní box

6341B

Nové

Střešní box Thule Touring S (100) lesklý černý je navržen pro snadnější a pohodlné cestování. Rychloupínací systém Fast-Click velmi usnadňuje uchycení boxu, snížené dno pro menší odpor vzduchu a oboustranné otevírání činí velmi jemnou operaci. Thule Touring S lesklý černý je svým tvarem a délkou vhodný zejména pro přepravu dětských kočárků nebo tašek, naopak nevhodný pro přepravu lyží a snowboardů

Více informací

Omezená nabídka

8 499 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Značka Thule opět dokázala, že je skutečným odborníkem na přepravu čehokoliv. To ostatně dokazuje právě u tohoto střešního boxu, který nese označení Thule Touring S (100) lesklý černý. Ten je nástupcem neméně oblíbeného modelu s názvem Thule Pacific 100.

 

Na první pohled nás rozhodně zaujme velmi propracovaný a na první pohled elegantní design. Ten dotváří také lesklá černá barva, která tak ideálně padne především ke stejnobarevným automobilům. Rozměru boxu jsou 139 x 90 x 40 centrimetrů. Samozřejmostí je opět i celá řada technických novinek, které dělají z boxu Thule Touring 100 velmi praktického pomocníka na vaše cesty, a to ať už chcete převézt pouze zavazadla, nebo také lyže, popřípadě snowboardy.

 

Velkou novinkou, která rozhodně oslní, je systém nesoucí název FastClick. Jedná se o rychloupínací systém, díky kterému box na vaši střechu umístíte nejenom velmi rychle, ale samozřejmě také snadno. Systém má zabudovaný indikátor, díky kterému budete přesně vědět, že box je perfektně upevněn a dokonale sedí.

 

To však nejsou jediné výhody, které Thule Touring 100 nabízí. Z hlediska praktičnosti rozhodně nadchne také jeho oboustranné otevírání, které vám především usnadní jak nakládání, tak vykládání vašich zavazadel. Ty samozřejmě budou po celou dobu jízdy v naprostém bezpečí. O to se postarají nejenom špičkové materiály, ale i systém zamykání, jehož součástí je i klíč s označením Thule Comfort. Ten lze ze zámku vyjmout jenom tehdy, pokud jsou uzamykací body vždy stoprocentně uzavřeny.

 

Překvapí samozřejmě i vnitřní objem celého boxu, který činí 330 litrů. Celková nosnost je potom 50 kilogramů, což značí, že se v převážených věcech rozhodně nemusíte omezovat. A to vše se vejde do boxu, který váží pouze 10 kilogramů, a tak umožňuje velmi snadnou celkovou manipulaci a to nejenom v případě jeho montáže, ale v případě i jeho demontáže.

Další produkty ve stejné kategorii (30)