Úklid doma s červenou kovovou lékárničkou Higea

Higea lékárnička

Lékárnička je nedílnou součástí každé domácnosti!

S boxem Higea, budete mít všechny zázračné masti, obvazy a náplasti na dosah ruky. Díky přehlednému zásobníku budou mít zdravotnické pomůcky své místo, a vy se tak při nehodě nemusíte bát, že nebudete mít ránu čím ošetřit.

Higea lékárnička

Výhodou je i design, jelikož tento stylový box bude slušivý jak na poličce v koupelně, tak kuchyni nebo obývacím pokoji.

Záznam z naší čtenářky Magdy:

Jednou z mých nejméně oblíbených věcí na světě je úklid doma. Nikdy se mi toho nechce, a pokud nemám na to nějaký zvláštní důvod (například návštěvu), tak si na to klidně i týden počkám. Ale pak se něco stane – přijde tchyně nebo kamarádka na návštěvu, a já se rychle musím pustit do toho, co bylo týden odkládáno.

Higea lékárnička

Při posledním takovém úklidu jsem si ale konečně našla něco, co mi z toho dodalo trochu radosti! A to byla přesně ta červená kovová lékárnička Higea, která se mi tak moc líbila už při prvním pohledu na ni.

Trochu jsem se bála, že když si do ní všechny své zdravotnické pomůcky naházím, tak už se mi tam nic nevejde. Ale byla jsem příjemně překvapená – vše se tam v pohodě vměstnalo, a dokonce mi tam ještě zůstalo dost místa na další věci.

Takže hurá do úklidu! A když budu mít svou novou lékárničku Higea po ruce, tak to určitě bude mnohem jednodušší a příjemnější.