Univerzální šedý koberec z Tibetu o rozměrech 120 x 170 cm


Koberec od značky Universal

Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky Universal. Ta při výrobě sází nejen na funkčnost a pečlivé zpracování, ale také na moderní vzhled, který se vám v místnosti jen tak neomrzí.

O praktickou stránku se postará zvolený materiál – v tomto případě kombinace 40% polyesteru a 60% polypropylenu. Ta svému majiteli přinese jak měkkost pro bosé nožky, tak i dobrou odolnost a snadnou údržbu. Skvěle se navíc hodí i do místností s podlahovým topením.

Koberec Tibet

Pojďme si nyní povědět něco o samotném koberci. Tento univerzální šedý koberec má rozměry 120 x 170 cm a je vyrobený z kvalitních materiálů. Vypadá moderně a dokáže skvěle doladit interiér celé místnosti.

Univerzální šedý koberec z Tibetu o rozměrech 120 x 170 cm

Tibetský koberec je vždy velmi kvalitní a vyrábí se tradičním způsobem ručního tkaní. Tyto koberce jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Velmi dobře odolávají znečištění a prachu a navíc jsou měkké na dotek. Usadí se do vaší domácnosti a garantujeme, že nebudete litovat své volby.

Démonstrace univerzálního šedého koberce z Tibetu v místnosti

Na trhu funguje mnoho obchodů a e-shopů, kde můžete v Tibeťanech vybírat. My vám však doporučujeme značku Universal, u které víme, že nabízejí kvalitní vybavení všeho druhu a kromě krásného designu se snaží také o funkčnost a pečlivé zpracování.

Odkaz na produkt: https://www.atcomplet.cz/produkt/sedy-koberec-universal-tibet-120-x-170-cm