Dárková sada autokosmetiky Carlson

33.999

Nové

Dárková vánoční sada autokosmetiky. Výhodná praktická dárková sada auto kosmetiky Carlson v boxu Vánoce. Pět kusů výrobků jako jsou Čistič palubní desky Carlson 400ml, Tekuté řetězy Carlson po, kterých už neuklouznete. 400ml, Kontakt Spay což se v zimě bude hodit, Carlson 400ml a Odstraňovač Hmyzu na jaro 400ml, nebo přípravek proti zamlžení oken 400ml a škrabka na led.

Více informací

Omezená nabídka

598 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Máte ve svém okolí někoho kdo má rád čisté a voňavé auto vyčištěné přípravky, které vám právě toto umožní? Někoho koho chcete potěšit praktickým a výhodným dárkem, kterým mu zaručeně uděláte radost? Slyšeli jste o úžasných produktech Carlson, ale ještě jste neměli tu čest je vyzkoušet na vlastním autě? Nebo si chcete nakoupit základní produkty autokosmetiky Carlson a přitom ušetřit peníze? Ať už je Váš záměr jakýkoli, pak právě pro Vás nabízíme výhodné sady autokosmetiky Carlson, které jsou vhodné pro začínající i zkušené uživatele.

Obsah dárkové sady:

Pět kusů výrobků jako jsou Čistič palubní desky Carlson 400ml, Tekuté řetězy Carlson po, kterých už neuklouznete. 400ml, Kontakt Spay což se v zimě bude hodit, Carlson 400ml a Odstraňovač Hmyzu na jaro 400ml, nebo přípravek proti zamlžení oken a škrabka na led.

Touto dárkovou Carlson sadou potěšíte všechny věkové kategorie, muže i ženy. Jde o univerzální sadu kosmetiky, kterou používá téměř každý kdo se stará o čistotu vozidla. Čističem palubní desky pravidelně čistíme veškeré nežádoucí usazeniny a prach na povrchu plochy nejen palubní desky, ale i ostatních plastových části uvnitř vašeho vozidla. Tekuté Řetězy Carlson jsou perfektním doplňkem vašeho auta, protože v zimě na náledí budou všichni klouzat po ledu a sněhu a v y po aplikaci jako jedinní vyjedete s úsměvem, hodí se i na ledovky. Kontakt spray (sprej) se hodí na všechny zamrzlé i nezamrzlé elektrické kontakty ve vašem vozidle. Odstraňovač hmyzu je jeden z nejúčinějších přípravků pro jarní a letní období, ale můžete místo něj také dostat přípravek proti zamlžení oken 400ml. 

Balíček může být naplněn  sadou různých jiných sprejů ve stejné hodnotě.

Další produkty ve stejné kategorii (30)