ASIR Lustr OLIMPYAT – dokonalý zdroj zlatého a černého osvětlení

ASIR Lustr OLIMPYAT je velmi moderní a elegantní kovový lustr s průměrem 55 cm a výškou 30 cm. Jeho speciální design a kombinace zlaté a černé barvy vytváří dokonalý zdroj světla a dekorace pro interiéry i exteriéry.

Specifikace lustru

Lustr je vyroben z kvalitního kovu a má průměr 55 cm a výšku 30 cm. Délka stínidla je 12 cm a průměr stínidla je také 12 cm. Lustr má typ žárovky E27 s maximálním výkonem 60 W. Je třeba si uvědomit, že žárovka není součástí dodávky.

Zapojení lustru

Je velmi důležité si uvědomit, že zapojení lustru a nástěnných svítidel bez zástrčky je možné provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pokud nevíte, jak lustr zapojit správně, je lepší se obrátit na odborníka.

Unikátní vzhled lustru

ASIR Lustr OLIMPYAT má unikátní vzhled, který vytváří dokonalý zdroj zlatého a černého osvětlení. Lustr se hodí do moderních interiérů i ke klasickému stylu. To je díky jeho designu, který kombinuje zlatou a černou barvu.

Je to dokonalý zdroj světla pro:

  • Obytné prostory
  • Společenské prostory
  • Exteriéry
  • Nad vchod paláce

ASIR Lustr OLIMPYAT vynikne v každém interiéru a dodá mu tou správnou atmosféru.

Kde lze lustr koupit?

ASIR Lustr OLIMPYAT lze koupit na webových stránkách https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/asir-lustr-olimpyat-zlata-cerna. Tento e-shop nabízí velký výběr svítidel a dekorací za velmi příznivé ceny.

Závěr

ASIR Lustr OLIMPYAT je dokonalým zdrojem zlatého a černého osvětlení pro každý interiér i exteriér. Jeho unikátní vzhled a kvalitní zpracování dělají z tohoto lustru dokonalou dekoraci pro každý prostor. Nezapomeňte si při nákupu zkontrolovat, zda máte správnou žárovku a případně si dejte poradit od profesionála při zapojování lustru.