Královna v oblasti úložných systémů: šatní skříň LITOLARIS 150 – dub truflový s zrcadlem

Sháníte pro své oblečení a další doplňky ideální úložný systém? Co takhle se zaměřit na šatní skříň LITOLARIS 150 – dub truflový s zrcadlem? Tuto královnu mezi šatními skříněmi nabízí Nábytek Přehledně, který si ji můžete jednoduše objednat na jejich stránkách.

Zrcadlo a posuvné dveře

Jistě vás zaujme, že šatní skříň LITOLARIS 150 je vybavena zrcadlem a posuvnými dveřmi. Tato kombinace nejenže maximalizuje využití volného prostoru v místnosti, ale také se můžete převlékat a posuzovat svůj outfit s naprostou pohodou.

LITOLARIS 150 se zrcadlem

Zkrášlující lišty a designový laminát

Samotný design šatní skříně LITOLARIS 150 je velmi elegantní. Na dveře je umístěna nádherná ozdobná lišta, která ji dodává punc noblesy. Pokud však nemáte chuť na zdobení a preferujete jednodušší interiérové provedení, není nutné na dveře instalovat žádné lišty. Tak můžete mít hladké dveře bez jakýchkoliv zdobení.

Materiálem, ze kterého je tato skříň vyrobena, je laminát tloušťky 16 mm. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který navíc perfektně simuluje dřevo, takže vás nebude nijak omezovat v tom, jakou barvu zvolíte pro obložení stěn v místnosti. Hodí se tedy jak pro světlé, tak tmavé místnosti.

Přehledné uložení vašeho oblečení

Jednou z klíčových vlastností každé šatní skříně jsou úložné prostory. V případě šatní skříně LITOLARIS 150 můžete počítat s těmito úložnými prostory:

  • 6 police
  • 2 šatní tyče
  • 4 šuplíky

Jaře si na příklad můžete snadno a rychle vyměnit oblečení zimní za jarní. A pokud si pořídíte věšák na šaty, tak se vám povede dosáhnout naprostého rozkladu a přehlednosti:

Šatní skříň

Doporučení Nábytek Přehledně

Pořízení šatní skříně LITOLARIS 150 – dub truflový s zrcadlem někteří považují jak za nutné, tak za logické. V našem případě je to ale pravda. Tento úložný systém je mezi zákazníky velmi oblíbený nejen kvůli svému praktickému využití, ale i kvůli elegantnímu designu, který barevně ladí s naprostou většinou nábytku. Pokud sháníte kvalitní a přehlednou šatní skříň, doporučujeme vám ji určitě pořídit.

Pojďte se podívat na stránky Nábytek Přehledně, kde si můžete šatní skříň LITOLARIS 150 objednat. Neváhejte ani v případě, že máte jakékoli dotazy, má zákaznická podpora vždy otevřené dveře!

Odkaz na produkt