Designová židle MEBLINE NILO 8D – recenze a diskuze

Pokud hledáte židli, která bude krásně vypadat v interiéru vašeho domu, určitě byste měli zvážit designovou židli MEBLINE NILO 8D. Tato židle je nejen elegantní a moderní, ale také velmi praktická a funkční.

Rozměry

Pokud se rozhodnete pro nákup této židle, měli byste vědět, jaké jsou její rozměry. Šířka židle je 43 cm, výška je 94 cm a výška sedu je 48 cm. Výška zad je 46 cm a hloubka židle je 40 cm.

Specifické informace

Materiál, ze kterého je židle vyrobena, je bukové dřevo. Konečná úprava je provedena vodou ředitelným lakem. Tento lak není jen velmi pevný a odolný, ale také přírodě přátelský, což je pro mnoho lidí velmi důležité.

Pokud vás zajímají další informace, můžete se podívat na webovou stránku https://www.crosta.cz/produkt/mebline-zidle-nilo-8d. Na této stránce najdete mnoho užitečných informací, včetně detailních popisů jednotlivých funkcí a možností této židle.

Dodatečné informace

Pokud se rozhodnete pro nákup této židle, měli byste vědět, že má záruku 24 měsíců. Pokud tedy narazíte na nějaký problém během tohoto období, můžete si být jisti, že ho budete moci bezplatně vyřešit s výrobcem.

Co se týče dostupných barev, máte na výběr ze tří variant – bílá, černá a přírodní. Tyto barvy jsou velmi elegantní a moderní a dobře zapadají do každého interiéru. Takže pokud hledáte židli, která bude nejen pohodlná, ale také krásná, určitě byste měli zvážit MEBLINE NILO 8D.

Zdroj obrázků: https://www.crosta.cz/