Oslnivě zelené bavlněné prostěradlo Mr. Fox Basic pro děti: rozměry 70 x 140 cm


Oslnivě zelené bavlněné prostěradlo Mr. Fox Basic pro děti

Rozměry 70 x 140 cm

Řada dětského ložního textilu Basic od značky Mr. Fox v sobě snoubí jednoduchou eleganci s mimořádnou hebkostí bavlny. Díky této kombinaci dopřeje malým spáčům příjemnou a ničím nerušenou noc.

Mr. Fox Basic je ideální volbou pro všechny rodiče, kteří dbají na kvalitu oděvů a bytových doplňků pro své děti. Prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlny, což zaručuje jeho odolnost, příjemnost na dotek a především hypoalergenitu. Díky tomu se nemusíte bát alergických reakcí a kožních podráždění našich nejmenších.

Prostěradlo Mr. Fox Basic v modré barvě

Prostěradlo v krásné zelené barvě působí svěžím a moderním dojmem. Je vhodné pro kluky i holky, kteří si skutečně oblíbí jeho jedinečný vzhled. Díky rozměrům 70 x 140 cm je možné ho použít nejen pro postýlku, ale i pro větší dětskou postel. Je snadno udržovatelné a lze ho prát na běžných teplotách v pračce.

Prostěradlo Mr. Fox Basic není pouze praktickým doplňkem do dětského pokoje, ale také se podílí na celkovém vzhledu interiéru. Pokud máte rádi minimalistický styl, určitě oceníte jeho jednoduchost a čistotu stylu. V kombinaci se správnými doplňky může vaše dětská ložnice vypadat moderně a elegantně.

Pokud se chcete podívat na další produkty ze série Mr. Fox Basic, navštivte náš e-shop na adrese: https://www.esrom.cz/produkt/mentolove-zelene-detske-bavlnene-prosteradlo-mr-fox-basic-70-x-140-cm. Těšíme se na vaši návštěvu!