Livetastic BOTNÍK ve dvou barevných provedeních – grafit a pinie: rozměry 90/89/34 cm


Livetastic BOTNÍK ve dvou barevných provedeních – grafit a pinie

Špičková kvalita, moderní design a jednoduchá a lehká montáž – to jsou hlavní přednosti botníku Livetastic. Tento botník je k dispozici ve dvou barevných provedeních – grafitová barva a piniová barva. Pokud se také chystáte na nákup nového botníku, určitě stojí za zvážení si pořídit právě tento kus nábytku.

Rozměry 90/89/34 cm botník

Tento botník má rozměry 90/89/34 cm, což je ideální velikost pro menší prostory. Uvnitř botníku je dostatek místa na uložení bot, díky čemuž nebude váš interiér zahlcený nepořádkem a boty budou přehledně uloženy.

Barvy grafitu a pinie

Botník Livetastic je k dispozici v dvou barevných provedeních – grafitová a piniová barva. Pokud upřednostňujete moderní styl, doporučujeme vybrat si grafitovou variantu. Naopak, pokud máte raději přírodní prvky, pak piniová barva bude pro vás ta pravá.

Pokud vás zaujal botník Livetastic, můžete si jej zakoupit na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/livetastic-botnik-barvy-grafitu-barvy-pinie-90-89-34-cm.

Online at,FR:Old Wood NB – KP+ABS:Graphit Grau Matera NB, – 2Türen, 2SK, 3EB

Botník je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Díky jednoduché montáži ho můžete snadno sestavit sami doma. Botník Livetastic disponuje 2 dvířky, 2 police a 3 šuplíky. Poskytne tedy dostatek úložného prostoru pro vaše boty i další drobnosti.

Livetastic botník

Celkově je botník Livetastic skvělým řešením pro všechny, kteří potřebují kvalitní a moderní úložný prostor na boty. Jeho rozměry jsou přizpůsobený menším prostorům, takže se hodí do každého interiéru. Vyberte si tedy provedení, které se vám bude líbit nejvíce a užijte si přehledný a funkční botník.