Malý stolek pro velký efekt: Kousek nábytku, který vám změní interiér!


Změna každého bydlení začíná mnohdy malými detaily. Klidné odpoledne strávené čtením oblíbené knihy nebo uspořádání květinové vázy doplněné o designový předmět dokáže vytvořit dokonalou atmosféru. Do této kategorie patří i malý stolek, kterým jednoduše doladíte váš pokoj.

Různé účely jednoho malého stolku

Stolky totiž nejsou jen místem, kde si můžete postavit sklenici s nápojem při sledování televize. Obsadí místo vedle křesla a budou svým designem vynikat i s prázdným povrchem. V současném přesyceném světě se velmi často utkáváme s brzkým unaveným pohledem na přeplněný interiér. Právě minimalismus a základní linie mohou být tou správnou volbou, jakým stolkem budou doplněny.

Můžete ho použít jako jednoduchý prostor pro uložení klíčů, sluchátek nebo cigarety. Nebo ho můžete zkrášlit něčím, co vám osobně vyvolává dobré emoce – rodinnou fotografií, vázou s květinou nebo oblíbenou knihou.

Minimalistický design v trendu

Stolky přicházející z profi designu mohou působit náročně, jednoduchý stůl však vyvolává pocit něčeho snadného a příjemného. Minimalismus patří mezi trendy posledních let a zároveň i mezi provedení stolů, kterými nenaděláte chybu. Věděli jste, že známý německý výrobce zabezpečovací techniky Abus má v nabídce mnohé stylové stolky pro váš domov a kancelář? Navštivte abus-webshop.cz. Určitě najdete ten správný kousek pro váš interiér, který se hodí k vašemu stylu bydlení.

Malé stolky mohou být v kombinaci s jinými předměty přidanou hodnotou celého interiéru. Můžete do nich umístit třeba dekorativní košíky s ovocem nebo zeleninou, nebo vytvořit designové trio, které se vám bude dobře vybarvovat s okolím. Navíc můžete vybírat z různých materiálů, stylových tvarů nebo číslování jednotek. Některé on-line obchody s bytovými doplňky nabízí mnoho inspirace, jak takový stůl přizpůsobit svému vkusu a stylu bydlení.

Závěr

Jedním slovem malý stolek dokáže dodat pocitu, jako by byt nikdy nebyl bez něj. Koordinace s jinými nábytkem může být rozhodujícím faktorem pro výsledný styl vášho bydlení. Můžete si tak být jisti, že ten správný kousek vám pomůže vytvořit dokonalou atmosféru, kde se budete cítit příjemně a pohodlně.

Určitě se podívejte na nabídku naších stolků a vyberte si ten svůj oblíbený kousek na abus-webshop.cz, který vám pomůže vytvořit prostředí vašeho bydlení, jaké opravdu zasloužíte!