Rohová sedací souprava MARINO v provedení Berlin 01 + Soft 017 bílá

Moderní rohová sedací souprava MARINO je ideální volbou pro každý moderní interiér. Díky svému designu a kvalitním materiálům se stane skutečnou ozdobou každého pokoje. Souprava je vyrobena z pevného dřeva a LTD, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhodobou životnost.

Vyplně sedáků tvoří pěna a pružiny

Vyplně sedáků tvoří pevná a odolná polyuretanová pěna, která zajišťuje pohodlný a příjemný pocit při sezení. Pružiny bonell dávají sedačce lehkou a pružnou konstrukci, která se dokonale přizpůsobuje tvaru těla a zajišťuje dlouhodobou životnost.

Kvalitní materiály a precizní zpracování

Sedací souprava MARINO je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které jsou precizně zpracovány. Kombinace dřeva a LTD zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti opotřebení. Zároveň však souprava zůstává lehká a jednoduchá na přemístění.

Pro více informací o rohové sedací soupravě MARINO v provedení Berlin 01 + Soft 017 bílá navštivte tuto stránku.

Moderní design a variabilita

Rohová sedací souprava MARINO se pyšní moderním a stylovým designem, který dokonale zapadne do interiéru každého moderního domu. Souprava je kromě toho variabilní a nabízí různé možnosti postavení, v závislosti na velikosti a tvaru místnosti.

Vyberte si variantu podle svých představ

Soupravu MARINO si můžete vybrat tak, aby co nejvíce odpovídala vašim představám. K dispozici je řada různých barevných variant a vzorů látek. Všechny varianty nadchnou svým zpracováním, precizností a kvalitou.

Sedací souprava MARINO
Sedací souprava MARINO
Sedací souprava MARINO

Závěr

Sedací souprava MARINO v provedení Berlin 01 + Soft 017 bílá je moderní a kvalitní kus nábytku, který zaujme svým designem, kvalitou zpracování a vysokou odolností. Vyberte si variantu, která nejlépe odpovídá vašim představám a pořiďte si kus nábytku, který bude skutečnou ozdobou vašeho interiéru.