Elegantní manželská postel Amanda Boxsprings pro dokonalý spánek

Moderní manželská postel, kde každodenní vstávání i pro starší osoby je radost díky výšce ložné části postele, která je 60cm. Postel má moderní design a možnost výběru potahové látky postele, včetně dvou úložných prostorů na lůžkoviny. Postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD.

Co je Boxsprings?

Boxsprings je báječný vynález, jak z dobré postele udělat ještě lepší – s extra porcí pružení a přitom s maximálním důrazem na dokonalou ergonomii těla při spánku.

Popis manželské postele Amanda Boxsprings

Pro starší osoby velká výhoda výšky ložné části postele pro lehčí vstávání (60cm). Manželská postel je vybavena pružinami Bonell, které spolu s Boxsprings garantují vynikající odpružení, pohodlné spaní a cirkulaci vzduchu.

Dvě velké úložné prostory v posteli jsou otevírací a poskytují dostatek úložného prostoru. Postel je celočalouněná a má moderní design. Rozměry postele jsou 160x200cm, výška spaní je 60cm, výška čela je 115cm a délka postele je 200cm.

V ceně postele je zahrnutý rošt a matrace. Matrace je opatřena topperem o tloušťce 4cm.

Potah postele je vyroben ze látky sawana 26, avšak postel může být vyrobena na zakázku dle přání zákazníka čalouněná a potažená jinou látou. Pokud si zákazník objedná čalouněnou postel na zakázku, je požadována záloha ve výši 30% z ceny zboží.

Závěrem

Elegantní manželská postel Amanda Boxsprings je ideálním řešením pro každého, kdo hledá pohodlnou a kvalitní postel s dostatkem úložného prostoru. Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.

Pro větší komfort při spánku doporučujeme investovat do kvalitní postele jako je Amanda Boxsprings, která poskytne maximální pohodlí a ergonomii těla. Objednat si postel můžete na webu společnosti Crosta.cz na adrese https://www.crosta.cz/produkt/eltap-manzelska-postel-amanda-boxsprings-160m200-sawana-26.